Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2010.

Érettségiző diákjaink száma:

159 fő

Felvételiző diákjaink száma:

157 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

159 fő (100%)

Alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző diákjaink száma:

149 fő (93%)

Felsőfokú szakképzésbe sikeresen felvételiző diákjaink száma:

2 fő (1%)

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.C

Bódis Márton

BGF-KKK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Boros Ildikó

BGF-KKK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar)

külgazdasági üzletkötő

Felsőfokú
szakképzés.

Államilag támogatott.

4.

12.C

Csomai Dániel Iván

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Költségtérítéses.

8.

12.C

Domján György Bendegúz

BGF-KKK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

12.C

Éberfi Zsuzsanna

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Fakász Eszter

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Gerőfi Máté Attila

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Hinger Nikolett

PPKE-JÁK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

12.C

Hordós Boldizsár

MKE
(Magyar Képzőművészeti Egyetem)

grafikusművész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Horváth Bence

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Horváth Tamás Ferenc

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

szabad bölcsészet

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Illy Gergő

BKF
(Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

12.C

Kóczián Katalin Mária

SZTE-ÁOK
(Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Komlóssy Dóra

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Koós Ágnes

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kovács Péter

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Környei Barbara

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Králik Brigitta

BGF-KKK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Lakatos Réka

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.C

Lipcsei Flóra

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika-skandinavisztika szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Nagy Imola

BKTF
(Budapest Kortárstánc Főiskola)

táncművész

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Piedl Anna

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Pulai Mónika Eszter

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Strommer Diána

SZE-GK
(Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar)

közszolgálati

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Balczár Eszter Katalin

DE-ÁOK
(Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Berkes Bálint

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Biermann Áron

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

társadalmi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Biró Ágnes

BGF-KVIK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar)

turizmus-vendéglátás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Boda Fruzsina Emma

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika-skandinavisztika szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Bogár Dániel

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Csáfordi Lilla

SZTE-ÁOK
(Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Diószegi Kata Eszter

KE-ÁTK
(Kaposvári Egyetem Állattudományi Kar)

állattenyésztő mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Drágán Dávid

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Janosov Milán

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Károly Kolos

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kemény Gergő

RTF
(Rendőrtiszti Főiskola)

bűnügyi igazgatási-bűnügyi szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kiss Olivér

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Maár Boglárka

SZTE-ÁOK
(Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Maróti Béla

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Mesterházi Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Mohos Péter

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Molnár Juli

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaságelemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Pintér Balázs

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Riz Nikolett

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Sári Kinga

BGF-PSZK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar - Budapest)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

12.D

Slemmer Bence Manó

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

politológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Somogyi Dóra

PTE-KTK
(Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Szabó András László

PTE-TTK
(Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szabó Máté Tamás

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Takács Renátó

BGF-KKK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar)

kommunikáció és médiatudomány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Tolner Zsófia

BGF-PSZK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar - Budapest)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.G

Bognár Imre Áron

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.G

Csaba Gréta

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

5.

12.G

Eitner Róbert

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.G

Fellenbeck Ádám

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

történelem

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.G

Fuchs Kitti

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.G

Horák Krisztina

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.G

Oly Márton András

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaságelemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.G

Szabó Orsolya Mária

PPKE-BTK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.G

Szalai Ádám

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.G

Tiszai Orsolya

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

magyar

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Bélafi Károly

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Benyó Krisztián

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Böröcz Bence

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Egyed Roland

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Gubicza Krisztina

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Gyulai Gábor

BGF-PSZK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar - Budapest)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.A

Horváth Balázs Marcell

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Jakab Zsófia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Koczka Benjamin

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kohut Anita

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaságelemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Korcsog András Balázs

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Korpics Gábor

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kövesdi Annamária

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kungl Ákos Ferenc

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Kungl Ákos azonban tanulmányait a Rurecht-Karls Universität Heidelberg - Fakultät für Physik und Astronomie-on Physik BSc szakon folytatja, ahová felvételt nyert.

13.A

Lengyel Anna

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Magyar Nóra

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Mihalik Anna Mónika

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Molnár Nóra

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Nagy Dávid Gergő

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Nagy Kristóf

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Őri Barnabás

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pauer Gábor

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Penk Nikolett

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaságelemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pigler Csaba

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Rupert Szabolcs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Somogyi Dóra

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Székely Ákos

BME-TTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szigeti Péter

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Töreky Judit

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Baum Krisztina

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika-német nemzetiségi szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Baum Krisztina azonban tanulmányait az Augsburgi Universitat-on germanisztika szakon folytatja, ahová felvételt nyert.

13.B

Berecz Veronika Éva

SE-GYTK
(Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar)

gyógyszerész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Bonyai Gábor

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika-német nemzetiségi szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Csányi Réka

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Csapó Zsófia

BGF-PSZK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar - Budapest)

pénzügy és számvitel (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Fódi Norbert

NYME-EMK
(Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar)

erdőmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Fódi Petra

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Gór Andrea

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Horváth Dorina

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

turizmus-vendéglátás (magyar nyelven) (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kolocz Ivett

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.B

Kovács Emese

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika-német nemzetiségi szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

Kovács Emese azonban tanulmányait az Augsburgi Universitat-on jura (jog) szakon folytatja, ahová felvételt nyert.

13.B

Kugler Enikő

SE-GYTK
(Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar)

gyógyszerész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Lauer András

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Lohn Péter

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.B

Molnár Mariann

BGF-KKK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Óhegyi Alexandra

PPKE-JÁK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Ősi Eszter

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.B

Puskás Szabolcs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Radács Gergely Attila

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

5.

13.B

Sándor Diána

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Schindler Mariann

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Sebestyén Noémi

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

történelem-régészet szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Sipos Zsuzsanna

SZE-ÁJK
(Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

6.

13.B

Solymosi Áron

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Steinmacher Viktor Roland

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

történelem

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szegedy András Gábor

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szücs Blanka

PTE-ÁJK
(Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Tenk Milán

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.F

Bödő Brigitta

PTE-FEEK
(Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar)

informatikus könyvtáros

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.F

Bödő Gyula Tibor

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.F

Budai Lilla Orsolya

SE-ETK
(Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás-gyógytornász szakirány (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.F

Farkas Márk András

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.F

Kálmán Dániel

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

5.

13.F

Laposa Sándor

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.F

Onofer Dóra Loretta

EKF-GTK
(Eszterházy Károly Főiskola Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

idegenforgalmi szakmenedzser

Felsőfokú
szakképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.F

Papp Barbara

SE-ETK
(Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás-dietetikus szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.F

Ráczkevi Lajos

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

történelem

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.F

Répási Dávid Sándor

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.F

Somogyi Péter

PTE-KTK
(Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

5.

13.F

Tollár Ivett

PPKE-BTK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

magyar

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.F

Tomori Brigitta

NYME-BPK
(Nyugat-magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar)

óvodapedagógus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.F

Torma Mária

Sajnos sikertelen volt a felsőoktatási felvételije.

13.F

Vörös Krisztián János

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika-német szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.